مهرنگ سولار انرژی خورشیدی مهرنگ

پمپ تصفیه آب استخر خورشیدی

با نوجه به اینکه ایران در منطقه خشک جهان قرار دارد و صرفه چویی در مصرف آب از ضروری ترین نیازهای چامعه است بنابراین باید تا آنچا که امکان دارد از منابع آب به صورت بهینه استفاده کرد.

یکی از بخشهایی که نیاز مبرمی به حفظ منابع آب دارد استخرها و جکوزی های خانگی موچود در باغهای تفریحی میباشد که لازم است برای استفاده طولانی مدت تری از آب استخر آن راتصفیه نمود و نگهداری کرد.

آب موجود در استخرها اگر در گردش نبوده و بصورت ساکن در استخر باشد به سرعت خراب شده جلبک میزند و بوی بدی میگیرد . تنها راه حفظ آب حتی تا چند ماه استفاده از پمپ تصفیه آب اسخر میباشد.پمپ تصفیه استخر در واقع با سیرکوله کردن آب در استخر در طی باز های زمانی مختلف با توجه به نوع و کاربری استخر و پس از عبور از فیلتر شنی آب استخر شفاف و از راکد ماندن آب استخر جلوگیری میکند.

پمپهای تصفیه آب استخر فیلترهایی دارد که آب استخر را به گردش در آورده و نا خالصی آب را هم میگیرد و باعث شفاف شدن آب استخر میشود. موها و گل و لای موجود در آب توسط این فیلترها حذف میگردد. همچنین میتوان از کلر نیز برای ضد عفونی آب استخر استفاده کرد.

پمپهای تصفیه استخر نیاز به برق دارند همچنین میبایست هر روز به مدت سه الی چهار ساعت کار تصفیه را انجام دهند تا آب مناسبی بدست آید.برای تصفیه آب استخرها در باغاتی که به برق شهری دسترسی ندارند بهترین راه استفاده از پمپ آب تصفیه استخر خورشیدی میباشد

مزایای استفاده از پمپ آب تصفیه استخر خورشیدی 
  • انجام کار تصفیه هر صبح تا بعد از ظهر بدون نیاز به اپراتور
  • عدم نیاز به برق شهر و پرداخت هزینه برق
  • ادامه کار تصفیه حتی در روزهای نیمه ابری
  • امکان استفاده از برق تولیدی این دستگاه برای پمپهای دیگری موجود در باغ
  • امکان استفاده از برق تولیدی برای ذخیره در باتری و استفاده در شب
  • طول عمر بسیار زیاد

انواع مختلف پمپهای تصفیه آب خورشیدی در مدلها و توان های مختلف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس