مهرنگ سولار انرژی خورشیدی مهرنگ

استفاده از انرژی خورشید برای تامین نور بیلبوردهای تبلیغاتی

dsc_2762

تامین برق جهت روشنایی بیلبوردهای تبلیغاتی

با توجه به اینکه بیلبوردهای تبلیغاتی معمولا در جاده ها نصب میشوند و تامین برق آنها برای روشنایی در شب بسیار دشوار و در بسیاری از موارد غیر قابل انجام میباشد و داشتن روشنایی در شب برای تبلیغات بسیار مهم است دو راهکار وجود دارد.

۱ – استفاده از برق شبکه سراسری که نیاز به شرایط خاص و موجود بودن شبکه در کنار تابلو و همچنین موافقت اداره برق و صرف هزینه های بسیار دارد.

۲ – استفاده از انرژی خورشیدی برای تامین برق بیلبوردها .

با استفاده از پانلهای خورشیدی و پرژکتورهای بسیار کم مصرف مخصوص این کار و بدون نیاز به اینورتر میتوان برق مورد نیاز برای این تابلوها را تامین کرد به صورتی که هر شب به صورت اتوماتیک روشن شده و پس از مدت زمان مشخص و قابل تنظیم خاموش شود . هزینه اجرای این کار در برابر برق شبکه و تجهیزات مورد نیازآن بسیار ناچیز میباشد. مثلا برای سه عدد پرژکتور میتوان با هزینه ۲۰۰۰۰۰۰ تومان تجهیزات مورد نیاز را خریداری کرد که با احتساب دستمزد جوشکار و نصب سیستم و بقیه تجهیزات مورد نیاز با مبلغ کمتر از ۳ میلیون تومان این کار انجام میشود و تابلو برق دار میشود و هر شب روشن خواهد شد.

این شرکت در ضمینه تامین برق تابلوهای تبلیغاتی فعالیت گسترده ای در شیراز دارد و در تمام نقاط ایران آماده همکاری با مشتریان و همکاران عزیز میباشد .

http://www.mrgsolar.com

2 thoughts on “استفاده از انرژی خورشید برای تامین نور بیلبوردهای تبلیغاتی

  1. Do you feel like you have tried everything possible in order to lose weight? You are not alone–many people have the same problem. The following article is designed to give you tips that you may not have even known existed. By following these tips, you will reach your weight loss goal in no time.

  2. As you will inevitably learn on your path to losing weight, effective weight loss is not only about watching what you eat, but much more about changing your lifestyle. This means changing your habits and how you approach your day-to-day life. Read this information to help you throughout the process.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس