مهرنگ سولار انرژی خورشیدی مهرنگ

نیروگاه خورشیدی

طراحی و اجرای نیروگاههای خورشیدی تولید برق و فروش برق تولیدی به اداره برق

با توجه به اینکه تعداد روزهای آفتابی در ایران به طور میانگین ۳۰۰ روز آفتابی میباشد بنابراین احداث و فروش برق تولیدی از این نیروگاهها یک سرمایه گذاری مطمئن و پر سود میباشد . این نیروگاهها که با استفاده از پنلهای تولید برق انرژی خورشیدی احداث میشود به صورت روز کار به تولید برق میپردازند ( بدون نیاز به باتری ) و برق تولیدی مستقیما به شبکه سراسرس برق تزریق میشود .

در پی سیاستهای دولت مبنی بر استفاده از انرژی های نو و تجدید پذیر برق تولیدی از این نیروگاهها به قیمت بسیار مناسبی از تولید کننده خریداری میشود تقریبا ۴ برابر قیمت فروش به مصرف کننده ( قیمت فروش اداره برق به مصرف کننده تقریبا ۱۶۰ تومان به ازای هر کیلووات میباشد ولی قیمت خرید آن از تولید کننده تقریبا ۸۰۰ تومان به ازای هر کیلووات است ). بنابراین احداث نیروگاه خورشیدی و فروش برق آن به اداره برق تقریبا ۳۰ درصد سود عاید تولید کننده میکند که این سرمایه گذاری پس از تقریبا سه سال بازگشت سرمایه دارد.

قراردادهای اداره برق جهت احداث نیروگاه خورشیدی ۲۰ ساله میباشد و سالانه افزایش بهای برق مصرفی در آن لحاذ میشود . لازم به ذکر است که ما تجهیزات تولید برق را ۱۵ سال گارانتی مینماییم.

به دلیل استحلاک بسیار کم تجهیزات و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری و سوخت ( سوخت این نیروگاهها نور خورشید میباشد ) بازده این نیروگاه بسیار بالا میباشد.

نیروگاههای گازی هر ۳ سال یک بار نیاز به تعمیرات اساسی و اور حال دارند ولی نیروگاههای خورشیدی هیچگونه نیازی به تعمیرات ندارند.

تجهیزات مورد استفاده در نیروگاههای خورشیدی از بهترین و به روز ترین تجهیزات ساخت کشور آلمان است و بازده اینورتر مورد استفاده ۹۸% میباشد .

این شرکت در ضمینه مشاوره و طراحی و فروش و راه اندازی نیروگاههای خورشیدی فعالیت دارد و اماده همکاری با متقازیان احداث نیروگاه خورشیدی میباشد.

shutterstock_186716561-696x571 ۴۱۶۱۹۲_۸۱۷

One thought on “نیروگاه خورشیدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس